top of page

KODĖL LED?

LED apšvietimas - tai pirmiausiai ekonomiška

 

jeigu 100 liuminescencinių lempų po 36W

šviečia 10 valandų per dieną 5 dienas per savaitę,  sąnaudos elektrai per metus: 4 436 Lt.

 

              Atitinkamam apšviestumui reikia:

 

100 LED lempų po 18W,

sąnaudos elektrai per metus: 2 218 Lt.

 

    Sutaupote 2 200 Lt per metus!

led_lights.jpg
led_lights.jpg

press to zoom
Led high-bay-lighting.jpg
Led high-bay-lighting.jpg

press to zoom
LED-Flat-Panels.jpg
LED-Flat-Panels.jpg

press to zoom
led_lights.jpg
led_lights.jpg

press to zoom
1/3
LED LEMPŲ​  PRIVALUMAI

1. LED lempų 2,5 karto ilgesnis gyvavimo laikas, jos atsparesnės sutrenkimui, neturi įtakos "Įjungimų/Išjungimų" skaičius ir dažnis. Liuminescencinių lempų tarnavimo laikas labai trumpėja nuo "Įjungimų/Išjungimų" skaičiaus ir dažnio.    

 

2. Šviesdamos LED lempos nespinduliuoja IR ir UV spindulių, neskleidžia garso ir “nemirksi”, liuminescencinės lempos eksploatuojamos pradeda skleisti triukšmą.    

 

3. LED lempos neturi gyvsidabrio ir yra lengvai perdirbamos (aliuminis, plastmasė) ir mažai kenksmingos aplinkai. Liuminescencinėse lempose yra gyvsidabrio garų, dėl to apsunkintas perdirbimas (antrinei žaliavai), o sudužus lempai rekomenduojama gerai išvėdinti patalpą.    

 

4. LED lempų mažesnės elektros sąnaudos mažina aplinkos CO2 taršą (1 kWh - 0.5 kg CO2), mažesnė šilumos emisija (darbinė temperatūra  40°~ 45°).    

 

LED Life

 BY & N

Norint įsigyti LED apšvietimą, nebūtina keisti šviestuvų - užtenka pakeisti senas lempas į LED ir jau sekančią dieną jūsų sąnaudos elektros energijai ženkliai sumažės. Kreipkitės ir mes pasiūlysime Jums palankų variantą!

bottom of page